Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Prawie bilion na innowacje. "Przemysł chemiczny ma bardzo wielkie szanse" Odtwórz: Prawie bilion na innowacje. "Przemysł chemiczny ma bardzo wielkie szanse"
Źródło: tvn24

Prawie bilion na innowacje. "Przemysł chemiczny ma bardzo wielkie szanse"

15.10 | - Nasza gospodarka pod względem innowacyjności nie stoi najlepiej - mówił podczas wizyty w Płocku Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwość. Były premier w rozwoju innowacji upatruje "szczególną rolę przemysłu chemicznego". - To jest przemysł, który ma w Polsce bardzo wielkie szanse. Przede wszystkim dlatego, że istnieją tak wielkie zakłady jak Orlen, czy Lotos. To firmy państwowe, które powinny czynnie uczestniczyć w polityce gospodarczej państwa - stwierdził Kaczyński

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.