3...2...1...

Poseł Nowoczesnej o zakazie handlu w niedzielę: "To jest tak, jak leczenie drobnej ranki przez ucięcie ręki" Odtwórz: Poseł Nowoczesnej o zakazie handlu w niedzielę: "To jest tak, jak leczenie drobnej ranki przez ucięcie ręki"

Poseł Nowoczesnej o zakazie handlu w niedzielę: "To jest tak, jak leczenie drobnej ranki przez ucięcie ręki"

10.06 | - To jest tak, jak leczenie drobnej ranki przez ucięcie ręki - pomysł zakazu handlu w niedzielę komentował na antenie TVN24BiS poseł Nowoczesnej Paweł Rabiej. - Oczekiwałbym, że strony, interesariusze tego sporu siądą do stołu i dogadają się, co do tego, jak polepszyć warunki pracy pracowników w supermarketach, sieciach handlowych, tak by nie wprowadzać handlu w niedzielę. Dlatego, że to uderza w interesy konsumentów, nas wszystkich, którzy chcą te zakupy robić. - Stańcie po stronie pracownika, a nie po stronie pracodawców i tych bogatych - stwierdził działacz "Solidarności" Alfred Bujara, który uważa, że kara więzienia za naruszenie zakazu jest "łagodną".

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: tvn24bis

Na co iść do kina? "Ten film mówi o dewastacji rodziny i upadku elit"

17.03 | Na jakie filmowe premiery warto wybrać się do kina? Co nowego wydarzyło się w świecie muzyki w ostatnim tygodniu? O tym, w kulturalnym przeglądzie w TVN24 BiS, opowiedziała Ewelina Woźnica z TVN24. - Film "Happy End" w reżyserii Michaela Hanekego, który w skali mikro skupia się na dewastacji rodziny a w skali makro na upadku europejskich elit - mówiła Ewelina Woźnica.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy