3...2...1...

Poseł Nowoczesnej o zakazie handlu w niedzielę: "To jest tak, jak leczenie drobnej ranki przez ucięcie ręki" Odtwórz: Poseł Nowoczesnej o zakazie handlu w niedzielę: "To jest tak, jak leczenie drobnej ranki przez ucięcie ręki"

Poseł Nowoczesnej o zakazie handlu w niedzielę: "To jest tak, jak leczenie drobnej ranki przez ucięcie ręki"

10.06 | - To jest tak, jak leczenie drobnej ranki przez ucięcie ręki - pomysł zakazu handlu w niedzielę komentował na antenie TVN24BiS poseł Nowoczesnej Paweł Rabiej. - Oczekiwałbym, że strony, interesariusze tego sporu siądą do stołu i dogadają się, co do tego, jak polepszyć warunki pracy pracowników w supermarketach, sieciach handlowych, tak by nie wprowadzać handlu w niedzielę. Dlatego, że to uderza w interesy konsumentów, nas wszystkich, którzy chcą te zakupy robić. - Stańcie po stronie pracownika, a nie po stronie pracodawców i tych bogatych - stwierdził działacz "Solidarności" Alfred Bujara, który uważa, że kara więzienia za naruszenie zakazu jest "łagodną".

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: CNN

Podwodny skarb na Florydzie

15.08 | Historyczne znalezisko u wybrzeży Florydy. Grupa poszukiwaczy podwodnych skarbów wyciągnęła armatę pochodzącą z hiszpańskiego okrętu piratów z początku XVIII wieku. To jednak być może tylko pierwsze z wielu kolejnych odkryć. Grupa posiada bowiem prawa do całego wraku i wszystkich rzeczy, których się na nim znajdują. A skoro statkiem pływali piraci to rzeczy te mogą okazać się dużą niespodzianką.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy