Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Poseł Nowoczesnej o zakazie handlu w niedzielę: "To jest tak, jak leczenie drobnej ranki przez ucięcie ręki" Odtwórz: Poseł Nowoczesnej o zakazie handlu w niedzielę: "To jest tak, jak leczenie drobnej ranki przez ucięcie ręki"

Poseł Nowoczesnej o zakazie handlu w niedzielę: "To jest tak, jak leczenie drobnej ranki przez ucięcie ręki"

10.06 | - To jest tak, jak leczenie drobnej ranki przez ucięcie ręki - pomysł zakazu handlu w niedzielę komentował na antenie TVN24BiS poseł Nowoczesnej Paweł Rabiej. - Oczekiwałbym, że strony, interesariusze tego sporu siądą do stołu i dogadają się, co do tego, jak polepszyć warunki pracy pracowników w supermarketach, sieciach handlowych, tak by nie wprowadzać handlu w niedzielę. Dlatego, że to uderza w interesy konsumentów, nas wszystkich, którzy chcą te zakupy robić. - Stańcie po stronie pracownika, a nie po stronie pracodawców i tych bogatych - stwierdził działacz "Solidarności" Alfred Bujara, który uważa, że kara więzienia za naruszenie zakazu jest "łagodną".

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.