3...2...1...

Poseł Nowoczesnej o zakazie handlu w niedzielę: "To jest tak, jak leczenie drobnej ranki przez ucięcie ręki" Odtwórz: Poseł Nowoczesnej o zakazie handlu w niedzielę: "To jest tak, jak leczenie drobnej ranki przez ucięcie ręki"

Poseł Nowoczesnej o zakazie handlu w niedzielę: "To jest tak, jak leczenie drobnej ranki przez ucięcie ręki"

10.06 | - To jest tak, jak leczenie drobnej ranki przez ucięcie ręki - pomysł zakazu handlu w niedzielę komentował na antenie TVN24BiS poseł Nowoczesnej Paweł Rabiej. - Oczekiwałbym, że strony, interesariusze tego sporu siądą do stołu i dogadają się, co do tego, jak polepszyć warunki pracy pracowników w supermarketach, sieciach handlowych, tak by nie wprowadzać handlu w niedzielę. Dlatego, że to uderza w interesy konsumentów, nas wszystkich, którzy chcą te zakupy robić. - Stańcie po stronie pracownika, a nie po stronie pracodawców i tych bogatych - stwierdził działacz "Solidarności" Alfred Bujara, który uważa, że kara więzienia za naruszenie zakazu jest "łagodną".

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Hipnotyzujący widok. Fluorescencyjne meduzy w Paryżu

Paryskie akwarium jest nowym domem dla 45 gatunków fluorescencyjnych meduz. Hipnotyzujące parzydełkowce mają zobrazować odwiedzającym, jaki wpływ na życie w oceanach ma globalne ocieplenie. W przeciwieństwie do większości gatunków znajdujących się w akwarium, meduzom odpowiada rosnąca temperatura w morzach i oceanach.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24

Kendall Jenner najlepiej zarabiającą modelką

27.12 | Kendall Jenner może nie jest najlepiej zarabiającą osobą w swojej rodzinie, ale wśród modelek nie ma sobie równych. Na konto 23-latki w ciągu 12 miesięcy wpłynęło 22,5 miliona dolarów, czyli równowartość około 85 milionów złotych.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: Reuters

Światowe Forum Ekonomiczne w Davos rusza we wtorek

21.01 | Spory handlowe, napięte stosunki międzynarodowe, brexit i spowolnienie wzrostu. To tylko niektóre tematy, które zdominują Światowe Forum Ekonomiczne w Davos. W Szwajcarii zabraknie jednak wielu liderów.