Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Porozumienie z Iranem, ropa w dół. Świat produkuje za dużo tego surowca? Odtwórz: Porozumienie z Iranem, ropa w dół. Świat produkuje za dużo tego surowca?
Źródło: TVN24 BiS

Porozumienie z Iranem, ropa w dół. Świat produkuje za dużo tego surowca?

3.04 |Po wstępnym porozumieniu z Iranem spadają ceny ropy na światowych rynkach. W Stanach Zjednoczonych o 3 proc., zaś w Europie o 5,3 proc. Jeżeli porozumienie o ograniczeniu programu nuklearnego zostanie ostatecznie podpisane 30 czerwca, spowoduje to dalsze obniżenie cen. Iran powróci bowiem na rynek ropy i zwiększy swoją produkcję, która obecnie wynosi 1,2 mln baryłek ropy dziennie. To znacznie mniej niż przed nałożeniem sankcji. A już dziś ropy na rynkach jest za dużo, by utrzymać satysfakcjonujące dla jej producentów ceny.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: TVN

"Starsza pani musi fiknąć" - zwiastun

Nowy program "Starsza pani musi fiknąć" to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Czas poznać swoich bliskich na nowo! Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Tomasz Szczepanik, Joanna Jędrzejczyk wraz z mamami, Anna Dereszowska i Paweł Fajdek z ojcami oraz Magda Gessler z synem – to pary rodziców z dziećmi, które udadzą się na niezapomnianą wyprawę.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.