Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Polski biznes w Czechach? Przedsiębiorcy boją się zmian Odtwórz: Polski biznes w Czechach? Przedsiębiorcy boją się zmian
Źródło: TVN24 BiS

Polski biznes w Czechach? Przedsiębiorcy boją się zmian

17.10 | Zmiany podatkowe, które szykuje rząd PiS, mogą mocno uderzyć część polskich przedsiębiorców. Z pierwszych zapowiedzi związanych z wprowadzeniem tzw. jednolitego podatku wynika, że zniknąć ma 19 proc. podatek liniowy. A najlepiej zarabiający przedsiębiorcy będą musieli od 2018 r. objęci podatkiem w wysokości 40 proc. Po tych doniesieniach w ostatnich tygodniach wzrosło zainteresowanie prowadzeniem działalności w Czechach. O tym w programie "Bilans" w TVN24 BiS mówili Robert Stanilewicz oraz Paweł Blajer

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.