Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Morze, jeziora, góry. Polska to idealny kraj na wakacje Odtwórz: Morze, jeziora, góry. Polska to idealny kraj na wakacje
Źródło: TVN24 BiS

Morze, jeziora, góry. Polska to idealny kraj na wakacje

8.08| Mamy góry, jeziora, morze, piaszczyste plaże. Czyli wszystko, czego potrzeba turystom. Dlatego Polska staje się coraz popularniejszym miejscem na wakacyjny urlop. - Nie brakuje niczego, czego można chcieć - mówi Steve Terret, Brytyjczyk mieszkający od kilku lat w Polsce. - No może nie ma gwarancji pięknej pogody - dodaje. 3 najpopularniejsze i najbardziej zachęcające miejsca to szczególnie miasta nadmorskie: Gdańsk, Gdynia, Sopot, oprócz tego zabytkowy Kraków i oczywiście stolica - Warszawa, ocenia gość TVN24 BiS. Ale ci Brytyjczycy, którzy decydują się na wakacje w Polsce mogą być zaskoczeni - noclegi są droższe niż jeszcze kilka lat temu. Więcej o tym, czym przyciąga kraj nad Wisłą w wideo z programu TVN24 BiS

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.