Wideo dnia TVN24 BiŚ

Polowanie na zorzę polarną. "Chodzimy z głową w chmurach" Odtwórz: Polowanie na zorzę polarną. "Chodzimy z głową w chmurach"
Źródło: TVN24 BiS

Polowanie na zorzę polarną. "Chodzimy z głową w chmurach"

25.04 | - Zaczęliśmy od Islandii 4 lata temu, przez Australię, po Norwegię, w której wylądujemy na pół roku - mówi Marek Gawełda, podróżnik prowadzący blog Pozytywnyskok.pl. Najbliższym celem są bowiem zorze polarne. - Przez pół roku chodzimy z głową w chmurach - mówi Ewelina Boczkala. Jak dodaje "żeby zobaczyć zorzę polarną musimy mieć czyste niebo i odpowiednie warunki". - Czasem jeździmy kilka godzin, czasem zajmuje nam to nawet do samego rana. Najdłuższe wycieczki trwały do godz. 5 nad ranem - opowiada Boczkala

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: Fakty w Południe/Autor: Sebastian Napieraj

1 lipca, kluczowa data w rozszerzonym programie 500 plus

500 plus na każde dziecko - ustawa rozszerzająca program podpisana przez prezydenta. Pierwsze wnioski o wypłaty, te w formie elektronicznej będzie można składać od 1 lipca, a w formie papierowej - od 1 sierpnia.