Wideo dnia TVN24 BiŚ

Polacy w drodze po prezenty Odtwórz: Polacy w drodze po prezenty
Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Polacy w drodze po prezenty

11.12 | Święta coraz bliżej, wiele osób szykuje się zatem do zakupu prezentów. Ile Polacy wydadzą w tym roku na święta? - Według badań rynkowych na świąteczne prezenty wydany w tym roku ok. 340 zł. Można powiedzieć, że czekają nas całkiem spore wydatki - podkreśliła Daria Duszyńska z Merlin.pl, cytując raport TNS na zlecenie Związku Banków Polskich. - To jest wyjątkowy okres. Prezenty powinny mieć nie tylko charakter materialny, ale powinny wiązać się z aspektem duchowości i indywidualnego podejścia - Jakub Lewandowski z Grupy Dobrych Trenerów Pasja.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Maląg: nie planujemy waloryzacji 500 plus

3.02 | Póki co nie planujemy waloryzacji świadczenia 500 plus – powiedziała w poniedziałek w Poznaniu szefowa MRPiPS Marlena Maląg. Minister zapewniła, że obecne działania rządu mają na celu "wzmocnienie usług dla rodzin z małymi dziećmi", w tym rozwój programu "Maluch plus".