Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Polacy na Wyspach obawiają się Brexitu. "Wielu ludzi wraca" Odtwórz: Polacy na Wyspach obawiają się Brexitu. "Wielu ludzi wraca"
Źródło: TVN24 BiS

Polacy na Wyspach obawiają się Brexitu. "Wielu ludzi wraca"

11.05 | - Sytuacja jest teraz bardzo niepewna. Sami Brytyjczycy myślą o tym, co będzie się działo po Brexicie i raczej obawiają się, że sytuacja na Wyspach może zmienić się na gorsze - mówi w rozmowie z TVN24 BiS Edyta Williamson, Polka mieszkająca w Londynie od 15 lat. - Jest coraz więcej paniki (...) wiele osób zastanawia się nad powrotem i jak sama słyszę wielu ludzi wraca do Polski - dodaje. Zdaniem Jarosława Marciuka, "sytuacja imigrantów będzie kartą przetargową w negocjacjach brexitowych". - Chcielibyśmy jako osoby pracujące tutaj mieć gwarancję, że nic się nie zmieni - podkreśla Polak mieszkający w Londynie. Tymczasem Michał Dembiński, główny doradca Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej zauważa, że brytyjski rynek pracy ma coraz większe problemy z pracownikami

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.