Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Przez Słowenię na rowerze. "Każdy znajdzie coś dla siebie" Odtwórz: Przez Słowenię na rowerze. "Każdy znajdzie coś dla siebie"
Źródło: tvn24bis

Przez Słowenię na rowerze. "Każdy znajdzie coś dla siebie"

Słowenia nie znajduje się daleko od Polski, a wciąż wydaje się nieodkryta. Zapaleni rowerzyści i podróżnicy Katarzyna Jadaluk i Jakub Rybicki postanowili zwiedzić ten piękny kraj na dwóch kółkach. - Słowenia jest tak dostępna i różnorodna, że każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy na południu plaże, później mamy region winnic, mamy też góry - opowiadała podróżująca graficzka, autorka bloga dobrapodroz.pl Katarzyna Jadaluk. - Piękno Słowenii polega na tym, że gdzie się nie obrócisz, tak naprawdę masz fajne miejsce do zobaczenia - mówił fotograf, dziennikarz, autor bloga Jakubrybicki.pl Jakub Rybicki.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: TVN

"Starsza pani musi fiknąć" - zwiastun

Nowy program "Starsza pani musi fiknąć" to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Czas poznać swoich bliskich na nowo! Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Tomasz Szczepanik, Joanna Jędrzejczyk wraz z mamami, Anna Dereszowska i Paweł Fajdek z ojcami oraz Magda Gessler z synem – to pary rodziców z dziećmi, które udadzą się na niezapomnianą wyprawę.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.