Wideo dnia TVN24 BiŚ

"Pokaż nam świat" - Władysław Labuda Odtwórz: "Pokaż nam świat" - Władysław Labuda

"Pokaż nam świat" - Władysław Labuda

23.06.2016 | "Pokaż nam świat" - Władysław Labuda zwiedził samotnie cały świat w niemal trzy lata. Poza domem spędził 974 dni, udowadniając, że pieniądze czy praca nie są barierami do zorganizowania podróży. W programie "Pokaż nam świat" opowiadał o swojej determinacji do realizowania swojej pasji, marzeniach i miejscach, które uważa za najbardziej niezwykłe na świecie.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Podgórska o zwrotach nienależnie pobranych świadczeń 500 plus

13.03 | Kwota, którą muszą oddać bezprawnie pobierające świadczenie 500 plus jest obarczona odsetkami - wskazuje w rozmowie z TVN24 Bogumiła Podgórska z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Katowicach. Jak jednak zaznacza, urzędnicy mają możliwość zastosowania różnych ulg, na przykład rozłożenia na raty, czy odroczenia terminu płatności, "gdy w danym momencie osoba nie ma zatrudnienia i byłoby to zbyt duże obciążenie dla budżetu rodziny". - Jest również możliwość umorzenia nienależnie pobranych świadczeń, jeżeli sytuacja dochodowa rodziny obecna jak i w przyszłości nie rokuje na możliwość spłaty albo spłata naraziłaby tę osobę na niemożliwość zaspokojenia podstawowych potrzeb - tłumaczy Podgórska