Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Egzotyczna wyprawa dla "budżetowych" podróżników. "Możemy naprawdę tam żyć za grosze" Odtwórz: Egzotyczna wyprawa dla "budżetowych" podróżników. "Możemy naprawdę tam żyć za grosze"
Źródło: tvn24bis

Egzotyczna wyprawa dla "budżetowych" podróżników. "Możemy naprawdę tam żyć za grosze"

11.08| Organizator wypraw i podróżnik Tomasz Tułak doskonale zna południowe Indie. O wyjątkowych miejscach położonych w tej części kraju opowiedział w programie "Pokaż nam świat". - Jeżeli odpowiednio ugryziemy Indie, możemy naprawdę tam żyć za grosze. Możemy znaleźć całkiem fajny pokój, gdzieś blisko plaży za kilka dolarów. Transport publiczny kosztuje śmieszne pieniądze - przejazd paręset kilometrów z Goa do Bombaju to jest kilka dolarów - mówił. - Możemy oczywiście spać w ekskluzywnym hotelu wielogwiazdkowym, który kosztuje odpowiednio drogo, ale jest dużo miejsc przygotowanych na takich turystów bardziej budżetowych. One nadal mają klimat, są świetne. Tam odpoczywamy bardziej pośród natury indyjskiej. Indie nie są krajem bogatym - tutaj liczy się prostota, liczy się atmosfera, żeby ją poczuć -dodał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.