Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Podróżowanie w biegu. "To jest takie spotęgowanie tych dwóch pasji" Odtwórz: Podróżowanie w biegu. "To jest takie spotęgowanie tych dwóch pasji"
Źródło: tvn24bis

Podróżowanie w biegu. "To jest takie spotęgowanie tych dwóch pasji"

Adriana Kolasa łączy swoją podróżniczą pasję z uprawianiem sportu. Biegaczka bierze udział w zawodach w Obstacle Course Racing, czyli w biegach z przeszkodami, w całej Europie. Upór w dążeniu do celu sprawił też, że zakwalifikowała się do mistrzostw świata w Kalifornii. - Ten start odbędzie pod koniec września, a później przeznaczam sobie około dwóch tygodni na zwiedzenie Kalifornii - powiedziała w programie "Pokaż nam świat". - Sama trasa biegowa uczy człowieka przede wszystkim przekraczania własnych granic wyobraźni, nabieramy takiej pewności siebie. Tak samo jest w podróży, im więcej podróżujemy, tym więcej widzimy, tym więcej poznajemy, poznajemy nowe kultury, nowych ludzi i również nabieramy pewności siebie. To jest takie spotęgowanie tych dwóch pasji - opowiadała.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.