Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Oman na sportowo. "Wymarzone miejsce, ale dla zaawansowanych piechurów" Odtwórz: Oman na sportowo. "Wymarzone miejsce, ale dla zaawansowanych piechurów"
Źródło: tvn24bis

Oman na sportowo. "Wymarzone miejsce, ale dla zaawansowanych piechurów"

Jeszcze kilkanaście lat temu wydawało się, że wyprawa do Omanu jest prawdziwym podróżniczym wyzwaniem. Dzisiaj ten kraj jest dużo bardziej dostępny dla turystów. Jak jednak spędzić czas w tym niesamowitym miejscu? Odpowiedzi na to pytanie udzieliła w programie "Pokaż nam świat" alpinistka i pracownica naukowa Sorbonne University Abu Dhabi Magdalena Nowak. - Jest to miejsce wymarzone do wszelkiego rodzaju sportów na świeżym powietrzu. Jeśli chodzi o szlaki, o wycieczki piesze - wymarzone miejsce, ale dla zaawansowanych piechurów. Na pewno nie dla nowicjuszy. Szlaki nie są takie jak w Europie, nie są tak dobrze oznaczone - opowiadała. - W Omanie, jeżeli chodzi o wspinanie, jest absolutnie wszystko - stwierdziła.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: TVN

"Starsza pani musi fiknąć" - zwiastun

Nowy program "Starsza pani musi fiknąć" to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Czas poznać swoich bliskich na nowo! Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Tomasz Szczepanik, Joanna Jędrzejczyk wraz z mamami, Anna Dereszowska i Paweł Fajdek z ojcami oraz Magda Gessler z synem – to pary rodziców z dziećmi, które udadzą się na niezapomnianą wyprawę.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.