Wideo dnia TVN24 BiŚ

Kierunek: Gruzja. Kaukaski pomysł na tanie wakacje Odtwórz: Kierunek: Gruzja. Kaukaski pomysł na tanie wakacje

Kierunek: Gruzja. Kaukaski pomysł na tanie wakacje

20.07. | "Pokaż nam świat" - Krzysztof Nodar Ciemnołoński od lat zakochany jest w Gruzji. Podkreśla, że jest tam tanio i bezpiecznie, a swoimi przepięknymi krajobrazami przyciąga coraz więcej turystów. Przybywa tam także wielu Polaków, których tradycja jest zbliżona do gruzińskiej, a są przyjmowani przez niezwykle gościnnych gospodarzy. W programie przekonywał, że Gruzję najlepiej zwiedzać objazdowo, co pozwoli odkryć wiele nieznanych zakątków.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Maląg: nie planujemy waloryzacji 500 plus

3.02 | Póki co nie planujemy waloryzacji świadczenia 500 plus – powiedziała w poniedziałek w Poznaniu szefowa MRPiPS Marlena Maląg. Minister zapewniła, że obecne działania rządu mają na celu "wzmocnienie usług dla rodzin z małymi dziećmi", w tym rozwój programu "Maluch plus".