Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

"Pokaż nam świat": Ile kosztuje podróż do Macedonii? Odtwórz: "Pokaż nam świat": Ile kosztuje podróż do Macedonii?
Źródło: tvn24bis

"Pokaż nam świat": Ile kosztuje podróż do Macedonii?

14.04| Planujesz podróż do Macedonii? Za bilety lotnicze z Warszawy do Skopje zapłacimy 391 złotych. Musimy jednak liczyć się z przesiadką w Budapeszcie. Koszt zorganizowanej wycieczki "Czas na Bałkany'' to 1600 złotych za 10 dni. Ceny noclegów zaczynają się już od 46 złotych. Za sałatkę szkopską trzeba zapłacić siedem złotych, a za bałkańskiego burgera 10 złotych. O szczegółach, w programie "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS, mówił Jakub Porada.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.