Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Minister energii: oczekuje na informację od prezesa URE Odtwórz: Minister energii: oczekuje na informację od prezesa URE
Źródło: tvn24

Minister energii: oczekuje na informację od prezesa URE

13.12 | - Pewny jestem, że naszych gospodarstw domowych podwyżki nie dotkną - powiedział w czwartek w rozmowie z dziennikarzami minister energii Krzysztof Tchórzewski. Dopytywany, czy spółki nie złożą nowych wniosków taryfowych, odpowiedział, że: oczekuje na informację od prezesa URE.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Hipnotyzujący widok. Fluorescencyjne meduzy w Paryżu

Paryskie akwarium jest nowym domem dla 45 gatunków fluorescencyjnych meduz. Hipnotyzujące parzydełkowce mają zobrazować odwiedzającym, jaki wpływ na życie w oceanach ma globalne ocieplenie. W przeciwieństwie do większości gatunków znajdujących się w akwarium, meduzom odpowiada rosnąca temperatura w morzach i oceanach.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.