Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Podwodny hotel powstał w starym kamieniołomie Odtwórz: Podwodny hotel powstał w starym kamieniołomie
Źródło: TVN24BiS /

Podwodny hotel powstał w starym kamieniołomie

23.08 | To będzie pierwszy tego typu budynek na świecie. Już wkrótce w Szanghaju zostanie otwarty niezwykły hotel. Budynek mieści się pozostałościach kamieniołomu w południowo-zachodniej części miasta. Hotel sięga na głębokość 88 metrów i ma ponad 61 tysięcy metrów kwadratowych. Warto dodać, że budynek posiada dwa podwodne piętra a w przyszłości ma tu też powstać podwodna restauracja.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Bartłomiej Derski o doniesieniach "Dziennika Gazety Prawnej''

Ponad 16 miliardów złotych w skali roku może kosztować budżet ręczne sterowanie cenami energii elektrycznej - dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna".

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.

Strajk w LOT

Paweł Borys zmierza na spotkanie z zarządem PLL LOT

Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys oraz prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski spotkali się z protestującymi pracownikami PLL LOT. Po spotkaniu udali się do siedziby zarządu PLL LOT.