Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Planujesz podróże na 2019 rok? "To świetny spis adresów pod które warto pójść" Odtwórz: Planujesz podróże na 2019 rok? "To świetny spis adresów pod które warto pójść"
Źródło: TVN24 BiS

Planujesz podróże na 2019 rok? "To świetny spis adresów pod które warto pójść"

01.01 | - To będzie rok tych, którzy będą chcieli pójść swoją drogą. Nie tym utartym szlakiem, nie w tym trudzie i mozole wymyślania dokąd znowu pojedziemy i za ile, tylko po co - prognozuje Dariusz Fedor z magazynu "Kontynenty". Bartłomiej Kaftan z magazynu "Podróże" zwracał uwagę, że planując podróże na nowy rok, warto pamiętać "o liście niematerialnego dziedzictwa ludzkości, na której ostatnio znalazł się pierwszy wpis z Polski". - Wpisano tam szopkarstwo krakowskie i to dla mnie jest niewyczerpana skarbnica inspiracji. To świetny spis adresów pod które warto pójść żeby spotkać ludzi, którzy pokażą nam fascynujący kawałek swojego świata i to niekoniecznie daleko - mówił gość programu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.