Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Podróże przez świat i restauracje. Czyli turystyka kulinarna Odtwórz: Podróże przez świat i restauracje. Czyli turystyka kulinarna

Podróże przez świat i restauracje. Czyli turystyka kulinarna

- Kulinarnie Dubaj trochę mnie zawiódł, ze względu na to, że jest tam bardzo dużo europejskich restauracji. Niewiele ich własnych smaków, a przynajmniej trudno je znaleźć - opowiadała Marta Gawrychowska, która prowadzi podróżniczo-kulinarnego bloga Podrozeodkuchni.pl. Blogerka w prezencie ślubnym otrzymała wyjątkowy prezent - kolację na 122. piętrze najwyższego budynku na świecie, Burdż Chalify. Spróbowała tam m.in. deseru podawanego z płatkami złota oraz najdroższego w życiu... soku z buraków. Zdaniem podróżniczki, i tak najciekawszym kulinarnie miejscem na świecie prawdopodobnie są Włochy. Radzi, by w poszukiwaniu dobrej włoskiej restauracji najlepiej zapuścić się do wąskich uliczek, w których przebywają tubylcy.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.