Wideo dnia TVN24 BiŚ

Podróż do krainy kangurów. "Kocham wszystkie zwierzęta" Odtwórz: Podróż do krainy kangurów. "Kocham wszystkie zwierzęta"
Źródło: TVN24 BiS

Podróż do krainy kangurów. "Kocham wszystkie zwierzęta"

27.11 | - Marzyłam o Australii już jako dziecko, ze względu na zwierzęta - mówiła o podróży na ten kontynent Karolina Ropelewska-Perek, współautorka bloga Carola Travels The World. Jak wskazywała, 70 proc. zwierząt jako gatunki endemiczne występuje tylko w Australii. Podróżnicy po Australii przemieszczała się campervanem. - Wewnątrz jest praktycznie wszystko, co w domu: umywalka, zlew - opowiadał Przemysław Perek

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Borys-Szopa: wypłaty 500 plus będą w miarę możliwości jak najszybciej

1.07 | - Pieniądze od pierwszego lipca będą na koncie samorządów. Chcemy obalić mit, że chcemy dokonać wypłat w październiku. Rządowi premiera Mateusza Morawieckiego bardzo zależy na tym, by wypłaty były w miarę możliwości jak najszybciej - powiedziała na antenie TVN24 minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa.