Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Podróż do Jordanii na każdą kieszeń. Sprawdź, ile trzeba zapłacić za bilety Odtwórz: Podróż do Jordanii na każdą kieszeń. Sprawdź, ile trzeba zapłacić za bilety
Źródło: TVN24 BiS

Podróż do Jordanii na każdą kieszeń. Sprawdź, ile trzeba zapłacić za bilety

06.10 | Planujesz podróż do Jordanii? Za bilety lotnicze z Warszawy do Ammanu, w obie strony, trzeba zapłacić 190 złotych. Nocleg na miejscu kosztuje od 25 do 933 złotych. Czterodniowa wycieczka to zaś wydatek rzędu 2099 złotych. Jakub Porada wskazywał, że w Jordanii niedrogie jest jedzenie. Za falafela trzeba zapłacić około 3 złote, a za shoarmę - około 13 złotych. Materiał z programu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.