Strajk w LOT

PO chce informacji premiera w sprawie PLL LOT. Marszałek: wniosek bezprzedmiotowy Odtwórz: PO chce informacji premiera w sprawie PLL LOT. Marszałek: wniosek bezprzedmiotowy
Źródło: tvn24

PO chce informacji premiera w sprawie PLL LOT. Marszałek: wniosek bezprzedmiotowy

23.10 | Wniosek o przerwę w obradach Sejmu oraz informację premiera w sprawie sytuacji w Polskich Liniach Lotniczych LOT złożył we wtorek poseł PO Michał Szczerba. Marszałek Sejmu Marek Kuchciński ocenił, że wniosek jest bezprzedmiotowy, ponieważ nie dotyczy bieżącego posiedzenia Izby.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: TVN24 BiS

Rzeźby w malowniczej jaskini. Karelskie legendy głównym motywem

22.02 | To pierwsze takie wydarzenie w Rosji. W Ruskealii, nieopodal granicy z Finlandią odbył się Festiwal Rzeźby Lodowej. Głównym motywem festiwalu były legendy z regionu Karelii, a rzeźbiono - w malowniczej jaskini w tamtejszym parku narodowym.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.