Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Gościem TVN24 BiS był Stanisław Trzciński Odtwórz: Gościem TVN24 BiS był Stanisław Trzciński
Źródło: TVN24 BiS

Gościem TVN24 BiS był Stanisław Trzciński

10.03 | Minęło dokładnie 40 lat od zaprezentowania prototypu płyty CD. Cyfrowe nośniki dzięki swojej trwałości szybko zyskały rzeszę zwolenników, choć na początku były bardzo drogie, dużo droższe od płyt winylowych czy kaset. - Wprowadzenie płyt cyfrowych spowodowało nie tylko polepszenie jakości, to był kolejny krok do tego żeby muzyki było więcej - mówił w TVN24 BiS Stanisław Trzciński, producent muzyczny oraz promotor koncertowy.

Likwidacja OFE

Źródło: TVN24 BiS

Jak będzie wyglądała likwidacja OFE?

28.05 | OFE zostaną zlikwidowane, a wszystkie oszczędności tam zgromadzone zostaną automatycznie przekazane do IKE. Będzie się to wiązać z 15-procentową opłatą przekształceniową. Opłaty nie będzie, jeśli członek OFE zdecyduje, by oszczędności trafiły do ZUS. O szczegółach w TVN24 BiS mówił Paweł Blajer.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.

Ceny prądu w 2019 roku

Źródło: tvn24

Klich o noweli w sprawie zamrożenia cen prądu

26.06| - Podwyżka cen energii, w szczególności dla przedsiębiorców oraz dla samorządów już nastąpiła. Samorządy, przedsiębiorcy płacą znacznie więcej za energię elektryczną niż płacili w ubiegłym roku w lipcu - powiedział TVN24 senator PO Bogdan Klich.