Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Plakat ze śmiecącą świnią oburzył kierowców. Kontrowersyjna reklama Odtwórz: Plakat ze śmiecącą świnią oburzył kierowców. Kontrowersyjna reklama
Źródło: TVN24 BiS

Plakat ze śmiecącą świnią oburzył kierowców. Kontrowersyjna reklama

29.07 | Reklama zachęcająca do dbania o środowisko w Belgii zbulwersowała włoskich kierowców. Wszystko z powodu plakatu ze śmiecącą świnią, która znajduje się w...fiacie 500. - Gdyby to był zwykły niewyróżniający się samochód to nie byłoby problemu. Fiat 500 to symbol jak pizza, mozzarella, czy krzywa wieża w Pizie - zauważa Jean Claude Zelis, prezydent belgijskiego klubu fiata 500. - Umieszczanie świni z workiem na śmieci za kierownicą to nieodpowiedni pomysł. Zdjęcie sugeruje, że Włosi zachowują się jak bałaganiarze, to niemiłe i irytujące - wtóruje Vincenzo Grassi, ambasador Włoch w Belgii

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.