Forum Ekonomiczne w Krynicy 2018

Pisula: inwestycji z rok na rok jest coraz więcej Odtwórz: Pisula: inwestycji z rok na rok jest coraz więcej
Źródło: TVN24 BiS

Pisula: inwestycji z rok na rok jest coraz więcej

4.09 | Inwestycji z rok na rok jest coraz więcej. Są to nawet 5-procentowe wzrosty. Na czoło listy inwestorów w tym roku wysunęli się Koreańczycy, którzy kilka lat temu uznali, że jesteśmy wiarygodnym krajem i bardzo szybko multiplikują wartość inwestycji w Polsce - powiedział w TVN24 BiS Tomasz Pisula, prezes Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. Jak dodał jest to bardzo dobry sygnał. - Mam nadzieję, że przez efekt konkurencji Koreańczycy zachęcą inwestorów z Japonii i innych krajów azjatyckich - podkreślił.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: tvn24

Izraelscy naukowcy wydrukowali serce techniką 3D

18.04 | Izraelscy naukowcy jako pierwsi na świecie wydrukowali serce techniką 3D. Narząd wyposażony jest w naczynia krwionośne - użyto do tego komórek pacjenta. To olbrzymi krok w dziedzinie transplantacji.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.