Ceny prądu w 2019 roku

Stępiński o cenach energii Odtwórz: Stępiński o cenach energii
Źródło: tvn24bis

Stępiński o cenach energii

13.08| - Tak na dobrą sprawę regulujemy ustawowo cenę energii, z kompletnym oderwaniem od rzeczywistości, od praw rynku. Ustawodawca ustalił, ile spółka obrotu ma zarabiać, nie wyposażając jej dodatkowo w narzędzia. My wiemy, że jest system rekompensat, ale nie wiemy, czy wszyscy dostaną te rekompensaty, a jeżeli dostaną, to w jakim wymiarze, czy rzeczywiście zgodnie z obietnicami ustawodawcy pokryją one straty spółek obrotu – mówił Piotr Stępiński z Biznesalert.pl.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty o Świecie TVN24 BiS

Młodzi Nigeryjczycy tworzą wyjątkowe produkcje

Nie mają wielkich pieniędzy, ani wsparcia znanej wytwórni. Mają za to smartfony i mnóstwo pasji. To wystarcza, by tworzyć małe filmowe dzieła sztuki. Młodzi filmowcy z Nigerii swoimi produkcjami mogliby wpędzić w kompleksy niejednego twórcę z Zachodu. Tym bardziej, że mimo regularnych kłopotów z internetem czy dostępem do prądu, wychodzi im to doskonale. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.