Strajk w LOT

Pikieta przed siedzibą LOT. "Jeżeli coś pójdzie nie tak, to ewakuacja we wtorek" Odtwórz: Pikieta przed siedzibą LOT. "Jeżeli coś pójdzie nie tak, to ewakuacja we wtorek"
Źródło: tvn24

Pikieta przed siedzibą LOT. "Jeżeli coś pójdzie nie tak, to ewakuacja we wtorek"

27.10 | - Negocjacje z zarządem trwają, nie gratulujcie nam dzisiaj. Dzisiaj jesteśmy w punkcie zero - powiedziała w sobotę podczas pikiety przed siedzibą LOT Monika Żelazik, przewodnicząca Związku Zawodowego Personelu Pokładowego i Lotniczego. - Pracodawca ma dwa dni żeby zmienić profil społeczny i ja mam nadzieję, że skutecznie. Nie damy się ograć, ale jeżeli coś pójdzie nie tak, to ewakuacja we wtorek - dodała.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty po południu

Ludzie w domach, zwierzęta na ulicach. W walijskim mieście pojawiły się dzikie kozy

Opustoszałe z powodu koronawirusa ulice jednego z miast w północnej Walii przyciągnęły dzikie kozy. Zwierzęta zeszły z sąsiednich wzgórz.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.