Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Pieniądze dla twojej firmy Odtwórz: Pieniądze dla twojej firmy
Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Pieniądze dla twojej firmy

20.01 | Jeszcze tylko do 28 stycznia trwa nabór uczestników do programu "Polski Most Krzemowy" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach ''Innowacyjna Gospodarki''. Projekt skierowany jest do firm z branż nowych technologii, a udział w nim gwarantuje możliwość udziału w serii szkoleń w Polsce i w USA oraz daje szanse na znalezienie inwestorów i partnerów w Dolinie Krzemowej - światowej kolebce innowacyjności, gdzie swoje pierwsze kroki stawiali giganci tacy jak Apple, Microsoft, Google czy Facebook. Tysiące młodych wizjonerów udaje się co roku do tej części słonecznej Kalifornii, by szukać kapitału na start.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.