Likwidacja OFE

Pieniądze dla twojej firmy Odtwórz: Pieniądze dla twojej firmy
Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Pieniądze dla twojej firmy

20.01 | Jeszcze tylko do 28 stycznia trwa nabór uczestników do programu "Polski Most Krzemowy" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach ''Innowacyjna Gospodarki''. Projekt skierowany jest do firm z branż nowych technologii, a udział w nim gwarantuje możliwość udziału w serii szkoleń w Polsce i w USA oraz daje szanse na znalezienie inwestorów i partnerów w Dolinie Krzemowej - światowej kolebce innowacyjności, gdzie swoje pierwsze kroki stawiali giganci tacy jak Apple, Microsoft, Google czy Facebook. Tysiące młodych wizjonerów udaje się co roku do tej części słonecznej Kalifornii, by szukać kapitału na start.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Źródło: tvn24bis.pl

Ceny prądu. Bartłomiej Derski o opłatach za dystrybucję

Ustaloną ceną objęte zostaną wszystkie rodzaje umów ws. dostaw energii elektrycznej - przewiduje projekt nowelizacji ustawy ws. cen prądu, który w poniedziałek opublikowano na e-stronach Sejmu. Ponadto nowymi przepisami ma być objęta tylko energia elektryczna, a nie stawki sieciowe. - Za dystrybucję ministerstwo mocno obniżyło jeden składnik - opłatę przejściową - wyjaśniał Bartłomiej Derski.

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.