Forum w Krynicy 2017

Petrykowski z S&P na forum w Krynicy Odtwórz: Petrykowski z S&P na forum w Krynicy
Źródło: TVN24 BiS

Petrykowski z S&P na forum w Krynicy

7.09 | - My widzimy tu pewną dychotomię - mówił Marcin Petrykowski, Dyrektor Zarządzający S&P Global Ratings o zadziwiającym wzroście polskiej gospodarki i niepewnościach, które mu towarzyszą. - Mamy mocne fundamenty makroekonomiczne, to bezapelacyjne, ale jest też pewne ryzyko - zaznaczał w TVN24 BiS. Petrykowski, który jest szefem jednej z największych agencji ratingowych, był gościem dobiegającego końca Forum Gospodarczego w Krynicy

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: AP

Erupcja wyspy-wulkanu w Nowej Zelandii

09.12 | W poniedziałek w Nowej Zelandii doszło do erupcji wyspy-wulkanu White. Wiele osób uznaje się za zaginione, wiele zostało rannych. Policja poinformowała o jednej ofierze śmiertelnej, wskazując jednak, że "w oparciu o informacje, jakie otrzymuje, prawdopodobnie będzie ich więcej". W pobliżu krateru w chwili erupcji przebywało około 50 osób, w tym turyści.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.