Wideo dnia TVN24 BiŚ

Spójrz na mewę, możesz uratować przekąskę Odtwórz: Spójrz na mewę, możesz uratować przekąskę
Źródło: tvn24

Spójrz na mewę, możesz uratować przekąskę

Bardzo dobrą radę na wakacje mają brytyjscy naukowcy. Jak uratować swoją przekąskę przed atakiem żarłocznej mewy? Trzeba jej patrzeć głęboko w oczy. To naukowa teoria sprawdzona w praktyce przez biologów z Uniwersytetu Exeter w Wielkiej Brytanii. Patrzenie na mewę powstrzymuje ją średnio przez 21 sekund. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w niedzielę o 18:15.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Borys-Szopa: wypłaty 500 plus będą w miarę możliwości jak najszybciej

1.07 | - Pieniądze od pierwszego lipca będą na koncie samorządów. Chcemy obalić mit, że chcemy dokonać wypłat w październiku. Rządowi premiera Mateusza Morawieckiego bardzo zależy na tym, by wypłaty były w miarę możliwości jak najszybciej - powiedziała na antenie TVN24 minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa.