Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Cieślak o wpływie opłaty emisyjnej na ceny paliw Odtwórz: Cieślak o wpływie opłaty emisyjnej na ceny paliw
Źródło: TVN24 BiS

Cieślak o wpływie opłaty emisyjnej na ceny paliw

14.11 | Zdaniem Urszuli Cieślak z BM Reflex za wcześnie jednak, by mówić, czy nowa opłata przełoży się na podwyżki na stacjach. - Zawsze na początku roku jest ustalana nowa polityka cenowa dla odbiorców hurtowych. Pytanie, czy poziom cen hurtowych będzie utrzymany na podobnych pułapach jak w 2018 roku. Jeżeli tu nie będzie żadnej zmiany, jeżeli polityka ustalania cen hurtowych nie ulegnie zmianie, czyli nie będzie zawierała większej premii, która byłaby w stanie pokryć nową opłatę emisyjną, to wówczas dla klienta będzie szansa, że ceny nie wzrosną - tłumaczyła w programie "Biznes dla Ludzi" w TVN24 BiS.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.