Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Nagrody PRB im. Jana Wejcherta. Wyjątkowe pomysły i biznesy Odtwórz: Nagrody PRB im. Jana Wejcherta. Wyjątkowe pomysły i biznesy
Źródło: TVN24 BiS

Nagrody PRB im. Jana Wejcherta. Wyjątkowe pomysły i biznesy

23.04 |- We wszystkich kategoriach widać aspekt społeczny - powiedział Robert Stanilewicz, prowadzący program "Bilans" w TVN24 Biznes i Świat. Dzisiaj podczas uroczystej Gali z udziałem prezydenta Bronisława Komorowskiego rozdano Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta. Laureatami zostali: Jarosław Józefowicz (kategoria Sukces), Piotr Voelkel (Wizja i Innowacje) oraz Jarosław Kuba (Działalność Społeczna). Kapituła Nagrody zdecydowała także o przyznaniu Nagrody Specjalnej, którą otrzymało Stowarzyszenie Żydowski Instytut Historyczny. Jak oceniał Stanilewicz: partnerstwo publiczno-prywatne to forma, która na świecie pozwala na realizowanie fantastycznych projektów i właśnie Muzeum (POLIN - red.) pokazuje, że da je spektakularnie zrealizować także w Polsce".

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.