Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Ogromna posiadłość szefa rosyjskich kolei. „Dom jednorodzinny” na ponad 2 tys. m kw. Odtwórz: Ogromna posiadłość szefa rosyjskich kolei. „Dom jednorodzinny” na ponad 2 tys. m kw.
Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Ogromna posiadłość szefa rosyjskich kolei. „Dom jednorodzinny” na ponad 2 tys. m kw.

22.05 | Aleksiej Nawalny, rosyjski bloger i putinowski opozycjonista, opublikował na swojej stronie zdjęcia posiadłości miliardera Władmira Jakunina, szefa rosyjskich kolei, a zarazem bliskiego przyjaciela Władimira Putina. W skład ogromnego kompleksu wchodzi m.in. dom o powierzchni ponad 2 tys. m kw. (wpisany do rejestru jako "jednorodzinny"), dom gościnny, kompleks rekreacyjny z ruską banią i kortem tenisowym, dom dla służby, garaż na 15 samochodów oraz budynek gospodarczy.

Likwidacja OFE

Źródło: TVN24 BiS

Jak będzie wyglądała likwidacja OFE?

28.05 | OFE zostaną zlikwidowane, a wszystkie oszczędności tam zgromadzone zostaną automatycznie przekazane do IKE. Będzie się to wiązać z 15-procentową opłatą przekształceniową. Opłaty nie będzie, jeśli członek OFE zdecyduje, by oszczędności trafiły do ZUS. O szczegółach w TVN24 BiS mówił Paweł Blajer.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.

Ceny prądu w 2019 roku

Źródło: tvn24

Klich o noweli w sprawie zamrożenia cen prądu

26.06| - Podwyżka cen energii, w szczególności dla przedsiębiorców oraz dla samorządów już nastąpiła. Samorządy, przedsiębiorcy płacą znacznie więcej za energię elektryczną niż płacili w ubiegłym roku w lipcu - powiedział TVN24 senator PO Bogdan Klich.