Wideo dnia TVN24 BiŚ

Oferty tańsze nawet o 40 procent. Jak zaoszczędzić na wakacje? Odtwórz: Oferty tańsze nawet o 40 procent. Jak zaoszczędzić na wakacje?
Źródło: TVN24 BiS

Oferty tańsze nawet o 40 procent. Jak zaoszczędzić na wakacje?

06.10 | Dobry czas dla miłośników zagranicznych wyjazdów. Od kilku tygodni biura podróży prowadzą bowiem przedsprzedaż ofert na przyszłoroczne wakacje. Jak wskazuje Maciej Nykiel z fly.pl, "w tzw. ofertach first minute przyszłoroczne wakacje kosztują nawet do 40 proc. taniej". Jak dodaje, "całkiem spora grupa klientów zdecydowała się na wstępne rezerwacje na swoje przyszłoroczne wakacje". - Możemy być pewni, że kupimy teraz i dobrze i tanio - dodał gość "Otwarcia dnia". Wśród najpopularniejszych wakacyjnych wyjazdów samolotowych prognozuje się Grecję, Turcję oraz Hiszpanię

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Borys-Szopa: wypłaty 500 plus będą w miarę możliwości jak najszybciej

1.07 | - Pieniądze od pierwszego lipca będą na koncie samorządów. Chcemy obalić mit, że chcemy dokonać wypłat w październiku. Rządowi premiera Mateusza Morawieckiego bardzo zależy na tym, by wypłaty były w miarę możliwości jak najszybciej - powiedziała na antenie TVN24 minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa.