Wideo dnia TVN24 BiŚ

Od jachtostopowicza do skippera, czyli podróż przez Atlantyk Odtwórz: Od jachtostopowicza do skippera, czyli podróż przez Atlantyk

Od jachtostopowicza do skippera, czyli podróż przez Atlantyk

11.07. | "Pokaż nam świat" - Michał Kobylański to przykład osoby, która dzięki pasji i determinacji postanowił spełnić swoje marzenie - chciał przepłynąć Atlantyk. Skorzystał z jachtostopu, dość nietypowej formy podróżowania po morzu. Za możliwość rejsu oferował swoją pomoc przy pracy na pokładzie. Na szwedzkim jachcie Ally spędził niezwykłe 5 miesięcy na Karaibach i 2 miesiące na Atlantyku.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Maląg: nie planujemy waloryzacji 500 plus

3.02 | Póki co nie planujemy waloryzacji świadczenia 500 plus – powiedziała w poniedziałek w Poznaniu szefowa MRPiPS Marlena Maląg. Minister zapewniła, że obecne działania rządu mają na celu "wzmocnienie usług dla rodzin z małymi dziećmi", w tym rozwój programu "Maluch plus".