Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Ochrona przed kradzieżami "na walizkę". Polski sposób na złodziei Odtwórz: Ochrona przed kradzieżami "na walizkę". Polski sposób na złodziei
Źródło: TVN Turbo

Ochrona przed kradzieżami "na walizkę". Polski sposób na złodziei

29.04 | To, co dla kierowcy jest ułatwieniem, może być niestety także okazją dla przestępców. W przypadku nowszych aut złodzieje korzystają z metody "na walizkę". Dzięki przechwyceniu za pomocą specjalnego skanera sygnału ze zbliżeniowego kluczyka, są w stanie ukraść samochód w zaledwie kilka sekund. Polscy konstruktorzy wpadli na pomysł, jak się przed złodziejami chronić. Skonstruowali niewielkie urządzenie - klips zakładany na baterie kluczyka, który po odebraniu odpowiednich sygnałów otworzy auto, a w odpowiednim momencie potrafi dezaktywować kluczyk, co chroni przed kradzieżami. Materiał programu "Raport" TVN Turbo

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.