Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Maciej Samcik i Grzegorz Cydejko o obietnicach PiS Odtwórz: Maciej Samcik i Grzegorz Cydejko o obietnicach PiS
Źródło: TVN24 BiS

Maciej Samcik i Grzegorz Cydejko o obietnicach PiS

16.10 | Trzynasta i czternasta emerytura, czy program budowy stu obwodnic. To tylko niektóre obietnice wyborcze Prawa i Sprawiedliwości, które mają zostać przyjęte w ciągu pierwszych stu dni rządów. - Po tych obietnicach z ostatnich dwóch-trzech tygodni, moim zdaniem nie ma szans na budżet bez deficytu - powiedział w programie "Biznes dla Ludzi" w TVN24 BiS Maciej Samcik, autor bloga "Subiektywnie o finansach". Grzegorz Cydejko, publicysta ekonomiczny, przyznał że obietnice wyborcze PiS dzieli według kilku kategorii, między innymi na poważne i śmieszne.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.