3...2...1...

O założeniach "Konstytucji dla Biznesu" pisze "Puls Biznesu" Odtwórz: O założeniach "Konstytucji dla Biznesu" pisze "Puls Biznesu"
Źródło: TVN24 BiS

O założeniach "Konstytucji dla Biznesu" pisze "Puls Biznesu"

15.11 | Ma być łatwiej i prościej, a to co "nie jest zabronione prawem będzie dozwolone". We wtorek rząd wysłucha informacji o "Konstytucji dla biznesu", czyli serii rozwiązań prawnych, które mają dać nowy impuls do rozwoju polskiej przedsiębiorczości. "Co powinno ucieszyć wszystkich przedsiębiorców, to sięgnięcie po sprawdzone i chwalone wzory z tzw. ustawy Wilczka, która położyła podwaliny pod rozwój wolnorynkowej gospodarki w Polsce po upadku PRL" - czytamy w "Pulsie Biznesu".

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty z zagranicy TVN24 BiS

Wielkie ćwiczenia antyterrorystyczne w Niemczech. "To element walki"

Ponad 700 osób wzięło udział w ćwiczeniach na stacji kolejowej w Frankfurcie, imitujących atak terrorystyczny. Trening opracowano tak, aby jak najlepiej oddać chaos panujący w trakcie ataku. Materiał "Faktów z Zagranicy" TVN24 BiS.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy