Wideo dnia TVN24 BiŚ

Niezwykły reality show i plany podbicia Bałkanów. "Piąta strona świata" w TVN24 Biznes i Świat Odtwórz: Niezwykły reality show i plany podbicia Bałkanów. "Piąta strona świata" w TVN24 Biznes i Świat
Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Niezwykły reality show i plany podbicia Bałkanów. "Piąta strona świata" w TVN24 Biznes i Świat

25.07 | W "Piątej Stronie Świata" ks. Kazimierz Sowa rozmawiał ze swoimi gośćmi o planach podbicia Bałkanów przez ISIS oraz wyroku Trybunału w Strasburgu w sprawie związków jednopłciowych we Włoszech. Wśród tematów także niezwykły australijski reality show, którego twórcy wysłali uczestników na wojnę do Syrii. W programie Wojciech Cegielski, Katarzyna Górak – Sosnowska, Jakub Porada, Łukasz Jasina.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Próg 500 plus do zmiany? Minister mówi o warunkach

6.12 | Jeżeli wynagrodzenie minimalne będzie rosło tak szybko, że będzie stanowiło barierę dostępu do tego świadczenia, to kryterium dochodowe upoważniające do świadczenia Rodzina 500 plus musi być podniesione - powiedziała w czwartek minister rodziny i pracy Elżbieta Rafalska.