Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Niezwykła ekspedycja Marka Kamińskiego. Pojedzie do Japonii autem elektrycznym Odtwórz: Niezwykła ekspedycja Marka Kamińskiego. Pojedzie do Japonii autem elektrycznym
Źródło: tvn24bis

Niezwykła ekspedycja Marka Kamińskiego. Pojedzie do Japonii autem elektrycznym

09.08 | Z Polski przez Rosję, Mongolię, Chiny, Koreę Południową aż do Japonii. Taką trasę chce pokonać Marek Kamiński, doświadczony podróżnik, eksplorator i autor projektu "No Trace Expedition". - To około 15 tysięcy kilometrów. Mimo, że np. w Mongolii nie ma stacji szybkiego ładowania, to mam nadzieję, że dam radę i przetrę ten szlak dla innych oraz pokażę, że samochód elektryczny to nie jest tylko miejskie autko, ale taka maszyna, którą można eksplorować świat - mówił Marek Kamiński.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Bartłomiej Derski o doniesieniach "Dziennika Gazety Prawnej''

Ponad 16 miliardów złotych w skali roku może kosztować budżet ręczne sterowanie cenami energii elektrycznej - dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna".

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.

Strajk w LOT

Paweł Borys zmierza na spotkanie z zarządem PLL LOT

Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys oraz prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski spotkali się z protestującymi pracownikami PLL LOT. Po spotkaniu udali się do siedziby zarządu PLL LOT.