3...2...1...

Nieznane oblicze Turcji. "To miasto jest bardzo ważne z punktu widzenia historii kraju" Odtwórz: Nieznane oblicze Turcji. "To miasto jest bardzo ważne z punktu widzenia historii kraju"
Źródło: TVN24 BiS

Nieznane oblicze Turcji. "To miasto jest bardzo ważne z punktu widzenia historii kraju"

07.04 | - Canakkale turyści traktują jako punkt przejazdowy w drodze do ruin starożytnej Troi, natomiast miasto jest samo w sobie bardzo piękne - mówi Agnieszka Wawrzyniak, podróżniczka. Jak wskazuje, "Canakkale jest bardzo ważne z punktu widzenia historii Turcji, ponieważ to tam przetoczyła się prawdopodobnie jedna z najkrwawszych bitew pierwszej wojny światowej". - Na niedalekim półwyspie Gallipoli podobno znajdują się aż 22 tysiące grobów poległych - dodaje Wawrzyniak. Materiał z cyklu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: [2019 Cable News Network All Rights Reserved]

Zanurkowała z żarłaczem ludojadem

W ubiegłym tygodniu na Hawajach dał się zauważyć dawno niewidziany w tamtejszych wodach gość. Była to sześciometrowa samica rekina białego, nazywanego też żarłaczem ludojadem.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24

Kendall Jenner najlepiej zarabiającą modelką

27.12 | Kendall Jenner może nie jest najlepiej zarabiającą osobą w swojej rodzinie, ale wśród modelek nie ma sobie równych. Na konto 23-latki w ciągu 12 miesięcy wpłynęło 22,5 miliona dolarów, czyli równowartość około 85 milionów złotych.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.