Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Nietypowy protest muzyków we Francji. Nie chcą limitów głośności Odtwórz: Nietypowy protest muzyków we Francji. Nie chcą limitów głośności
Źródło: tvn24bis

Nietypowy protest muzyków we Francji. Nie chcą limitów głośności

24.10 | Jean-Michel Jarre jest jednym z artystów, którzy podpisali się pod petycją w sprawie odstąpienia od prawa wprowadzającego limity głośności w dyskotekach i na koncertach. Ma ono wejść w życie w przyszłym roku. Wprowadza maksymalne limity natężenia dźwięków – z rozróżnieniem na wysokie i niskie – oraz maksymalny czas ciągłego emitowania tak głośnej muzyki (nie więcej niż 15 minut). Kluby muzyczne będą musiały zapewnić klientom strefy ciszy oraz tłumiki do uszu, a także wyraźniej ostrzegać o hałasie.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.