Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Niesamowity bloger. W kilkadziesiąt godzin zebrał 2 miliony dolarów Odtwórz: Niesamowity bloger. W kilkadziesiąt godzin zebrał 2 miliony dolarów
Źródło: TVN24 BiS

Niesamowity bloger. W kilkadziesiąt godzin zebrał 2 miliony dolarów

21.08 | Wśród blogów to fenomen. "Humans of New York" ma na Facebooku miliony "polubień", a autor tego bloga przekłada swoją popularność w internecie na pomoc Pakistańczykom. W tym celu przeprowadził wywiad z Syedą Ghulam Fatimą, która przewodniczy organizacji ludzi walczącej za długi. - W ciągu dwóch dni zebraliśmy dwa miliony. To było niewiarygodne - stwierdził entuzjastycznie Brandon Stanton. - To jedna z najszybszych zbiórek charytatywnych w historii - dodał autor bloga

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.