3...2...1...

Niesamowita przemiana aktorki Hollywood. "Do nowej roli przytyła ponad 20 kilogramów" Odtwórz: Niesamowita przemiana aktorki Hollywood. "Do nowej roli przytyła ponad 20 kilogramów"
Źródło: TVN24 BiS

Niesamowita przemiana aktorki Hollywood. "Do nowej roli przytyła ponad 20 kilogramów"

02.06 | "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie" - to jedna z najnowszych propozycji kinowych. Zdaniem Eweliny Woźnicy z TVN24, produkcja jednak rozczarowuje. - Film jest poprawny, ale zabrakło w nim duszy - oceniła. - Co wydaję się dziwne, tym bardziej, że wyprodukowanie filmu kosztowało 250 milionów dolarów, a kolejne 150 milionów dolarów przeznaczono na promocję - dodała Woźnica. Kolejną propozycją jest amerykańska komedia "Tully", która przykuwa uwagę także za sprawą metamorfozy głównej aktorki. - Charlize Theron zdecydowała się na to, aby przytyć ponad 20 kilogramów do swojej najnowszej kreacji aktorskiej - wskazała Ewelina Woźnica. Ponadto w programie mówiono o najnowszej wspólnej płycie Stinga i Shaggy'ego - "44/876".

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Hipnotyzujący widok. Fluorescencyjne meduzy w Paryżu

Paryskie akwarium jest nowym domem dla 45 gatunków fluorescencyjnych meduz. Hipnotyzujące parzydełkowce mają zobrazować odwiedzającym, jaki wpływ na życie w oceanach ma globalne ocieplenie. W przeciwieństwie do większości gatunków znajdujących się w akwarium, meduzom odpowiada rosnąca temperatura w morzach i oceanach.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24

Kendall Jenner najlepiej zarabiającą modelką

27.12 | Kendall Jenner może nie jest najlepiej zarabiającą osobą w swojej rodzinie, ale wśród modelek nie ma sobie równych. Na konto 23-latki w ciągu 12 miesięcy wpłynęło 22,5 miliona dolarów, czyli równowartość około 85 milionów złotych.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: Reuters

Światowe Forum Ekonomiczne w Davos rusza we wtorek

21.01 | Spory handlowe, napięte stosunki międzynarodowe, brexit i spowolnienie wzrostu. To tylko niektóre tematy, które zdominują Światowe Forum Ekonomiczne w Davos. W Szwajcarii zabraknie jednak wielu liderów.