Wideo dnia TVN24 BiŚ

Nieodkryta Indonezja. Oto rzadziej uczęszczane szlaki Odtwórz: Nieodkryta Indonezja. Oto rzadziej uczęszczane szlaki
Źródło: TVN24 BiS

Nieodkryta Indonezja. Oto rzadziej uczęszczane szlaki

12.01.2017 | - Większość turystów wybiera się tylko na Bali - stwierdziła podróżniczka i autorka bloga nalewoodcentrum.pl Jolanta Lisicka, która była gościem TVN24 BiS w programie "Pokaż nam Świat". Przez cztery miesiące podróżowała przez Indonezję, robiąc zdjęcia wyłącznie analogowym aparatem. W programie opowiadała o rzadziej odwiedzanych przez turystów miejscach, które warto odwiedzić. Pokazała też pamiątki, które przywiozła z wyprawy, na przykład drewnianą maskę wykorzystywaną w indonezyjskim teatrze tańca i lalkę z teatru cieni.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: Radiowa Jedynka

Minister Rafalska o podniesieniu kryterium dochodowego w 500 plus

23.01 | Kryterium dochodowe w programie Rodzina 500 plus zostanie podniesione - zapowiedziała w środę Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej. - Dla mnie punktem wyjścia jest wzrost co najmniej o kwotę 100 złotych - wskazała.