Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Niedźwiedzie wstrząsnęły giełdą w USA. "Strach nie opuści rynków" Odtwórz: Niedźwiedzie wstrząsnęły giełdą w USA. "Strach nie opuści rynków"
Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Niedźwiedzie wstrząsnęły giełdą w USA. "Strach nie opuści rynków"

4.02. | - Strach, który ogniskował się do niedawna wokół rynków wschodzących, przenosi się na rynki rozwinięte - tak Roland Paszkiewicz, szef działu analiz Centralnego Domu Maklerskiego Pekao SA komentuje wczorajsze spadki na amerykańskim parkiecie. Inwestorzy poczuli, że dalsze wsparcie Fed, które "pchało rynki do góry" nie jest już takie pewne. Nerwowe nastroje za granicą zbiegają sie w czasie z gorszymi notowaniami nad Wisłą. - W wyniku przekazania środkow z OFE do ZUS bardzo ucierpiała wiarygodność Polski, jako państwa, które jest przewidywalne - ocenił Wojciech Warski, przewodniczący konwentu BCC.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.