3...2...1...

Niedziela w pracy. Wiele osób nie ma wyboru Odtwórz: Niedziela w pracy. Wiele osób nie ma wyboru
Źródło: tvn24

Niedziela w pracy. Wiele osób nie ma wyboru

30.03 | Wolna czy pracująca niedziela? Takiego wyboru nie mają pracownicy gastronomii i transportu, leśnicy, rybacy i ludzie wielu innych zawodów, dla których niedziela właśnie z reguły jest pracująca. Jest ich, co warto podkreślić, ponad dziesięć razy więcej niż pracujących tego dnia w handlu. Gdyby więc brać pod uwagę tylko ten argument autorów ustawy, że niedziela ma być dla Boga i rodziny, to ci ludzie też powinni mieć wolne. Tego ustawa nie zakłada. Czy czują się poszkodowani? Zapytała ich Daria Górka.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Hipnotyzujący widok. Fluorescencyjne meduzy w Paryżu

Paryskie akwarium jest nowym domem dla 45 gatunków fluorescencyjnych meduz. Hipnotyzujące parzydełkowce mają zobrazować odwiedzającym, jaki wpływ na życie w oceanach ma globalne ocieplenie. W przeciwieństwie do większości gatunków znajdujących się w akwarium, meduzom odpowiada rosnąca temperatura w morzach i oceanach.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24

Kendall Jenner najlepiej zarabiającą modelką

27.12 | Kendall Jenner może nie jest najlepiej zarabiającą osobą w swojej rodzinie, ale wśród modelek nie ma sobie równych. Na konto 23-latki w ciągu 12 miesięcy wpłynęło 22,5 miliona dolarów, czyli równowartość około 85 milionów złotych.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: Reuters

Światowe Forum Ekonomiczne w Davos rusza we wtorek

21.01 | Spory handlowe, napięte stosunki międzynarodowe, brexit i spowolnienie wzrostu. To tylko niektóre tematy, które zdominują Światowe Forum Ekonomiczne w Davos. W Szwajcarii zabraknie jednak wielu liderów.