Likwidacja OFE

Nie wyrobiłeś się z projektem plaża? "Ten film jest doskonałym antidotum na te zmartwienia" Odtwórz: Nie wyrobiłeś się z projektem plaża? "Ten film jest doskonałym antidotum na te zmartwienia"
Źródło: TVN24 BiS

Nie wyrobiłeś się z projektem plaża? "Ten film jest doskonałym antidotum na te zmartwienia"

30.06 | Wybierasz się do kina? Jedną z propozycji jest amerykańska komedia "Jestem taka piękna". Zdaniem Eweliny Woźnicy, polski dystrybutor wprowadza film w idealnym momencie. - Przebojowa Amy Schumer pomaga wyzbyć się kompleksów i przypomina, że warto wierzyć w siebie - oceniła. - Jeżeli ktoś z naszych widzów nie wyrobił się z "projektem plaża" i nie udało się zrzucić kilku kilogramów, to myślę, że ten film jest doskonałym antidotum na te zmartwienia - oceniła żartobliwie. Innymi propozycjami są brytyjski dramat "Na głęboką wodę", a także francuska produkcja "Isabelle i mężczyźni". Nowości nie brakuje także w muzyce. Do sprzedaży trafił bowiem czwarty album grupy Florence and the Machine - "High as Hope".

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Źródło: tvn24bis.pl

Ceny prądu. Bartłomiej Derski o opłatach za dystrybucję

Ustaloną ceną objęte zostaną wszystkie rodzaje umów ws. dostaw energii elektrycznej - przewiduje projekt nowelizacji ustawy ws. cen prądu, który w poniedziałek opublikowano na e-stronach Sejmu. Ponadto nowymi przepisami ma być objęta tylko energia elektryczna, a nie stawki sieciowe. - Za dystrybucję ministerstwo mocno obniżyło jeden składnik - opłatę przejściową - wyjaśniał Bartłomiej Derski.

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.