Wideo dnia TVN24 BiŚ

Neymar pocieszył małego kibica Odtwórz: Neymar pocieszył małego kibica
Źródło: tvn24

Neymar pocieszył małego kibica

3.09 | Tuż po ostatnim gwizdku kilkuletni chłopiec wbiegł na murawę, zatrzymując świętującego Neymara. Piłkarz PSG przytulił go, po chwili wręczył koszulkę i odprowadził. Goście z Paryża musieli się napocić, żeby w sobotę na stadionie Nimes zwyciężyć. Neymar wbił pierwszego gola, później trafił Angel Di Maria. Beniaminek ligi francuskiej straty w drugiej połowie odrobił. Niespodzianki jednak nie było, bo mistrzowie kraju przed końcem zdobyli jeszcze dwie bramki.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: Radiowa Jedynka

Minister Rafalska o podniesieniu kryterium dochodowego w 500 plus

23.01 | Kryterium dochodowe w programie Rodzina 500 plus zostanie podniesione - zapowiedziała w środę Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej. - Dla mnie punktem wyjścia jest wzrost co najmniej o kwotę 100 złotych - wskazała.