Wideo dnia TVN24 BiŚ

Neymar pocieszył małego kibica Odtwórz: Neymar pocieszył małego kibica
Źródło: tvn24

Neymar pocieszył małego kibica

3.09 | Tuż po ostatnim gwizdku kilkuletni chłopiec wbiegł na murawę, zatrzymując świętującego Neymara. Piłkarz PSG przytulił go, po chwili wręczył koszulkę i odprowadził. Goście z Paryża musieli się napocić, żeby w sobotę na stadionie Nimes zwyciężyć. Neymar wbił pierwszego gola, później trafił Angel Di Maria. Beniaminek ligi francuskiej straty w drugiej połowie odrobił. Niespodzianki jednak nie było, bo mistrzowie kraju przed końcem zdobyli jeszcze dwie bramki.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: TVN24BiS /

Elżbieta Rafalska o kryterium dochodowym w 500 plus

23.08 | Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej stwierdziła w radiowej Jedynce, że pomysłów na zmianę programu 500 plus jest dużo, ale obecnie jest za wcześnie, aby mówić o jego reformie. - To dopiero trzeci rok obowiązywania programu 500 plus. Przyjdzie taki moment, w którym trzeba będzie się zastanowić nad tym, czy kryterium dochodowe będzie polegało zmianie, a świadczenie weryfikacji, bo mamy też inflację. Ale trzeba to robić po głębokim przemyśleniu i dzielić się tym wtedy, gdy jest wstępna akceptacja do tych wszystkich różnych pomysłów a nie budzić nadzieję ludzi - mówiła Elżbieta Rafalska.