Wideo dnia TVN24 BiŚ

Neymar pocieszył małego kibica Odtwórz: Neymar pocieszył małego kibica
Źródło: tvn24

Neymar pocieszył małego kibica

3.09 | Tuż po ostatnim gwizdku kilkuletni chłopiec wbiegł na murawę, zatrzymując świętującego Neymara. Piłkarz PSG przytulił go, po chwili wręczył koszulkę i odprowadził. Goście z Paryża musieli się napocić, żeby w sobotę na stadionie Nimes zwyciężyć. Neymar wbił pierwszego gola, później trafił Angel Di Maria. Beniaminek ligi francuskiej straty w drugiej połowie odrobił. Niespodzianki jednak nie było, bo mistrzowie kraju przed końcem zdobyli jeszcze dwie bramki.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Próg 500 plus do zmiany? Minister mówi o warunkach

6.12 | Jeżeli wynagrodzenie minimalne będzie rosło tak szybko, że będzie stanowiło barierę dostępu do tego świadczenia, to kryterium dochodowe upoważniające do świadczenia Rodzina 500 plus musi być podniesione - powiedziała w czwartek minister rodziny i pracy Elżbieta Rafalska.