Strajk w LOT

Związkowcy z PLL LOT obejrzą dokumenty przywracające zwolnionych do pracy Odtwórz: Związkowcy z PLL LOT obejrzą dokumenty przywracające zwolnionych do pracy
Źródło: tvn24

Związkowcy z PLL LOT obejrzą dokumenty przywracające zwolnionych do pracy

29.10 | - Przedstawiciele związków zawodowych udadzą się do spółki celem okazania im dokumentów dotyczących przywrócenia do pracy pracowników zwolnionych w trakcie strajku, jak i zwolnionej Moniki Żelazik - powiedział Bartosz Piechota, czasowo oddelegowany z rady nadzorczej do zarządu spółki w celu prowadzenia negocjacji ze związkowcami. - Liczymy na to, że strona związkowa przystąpi do dalszych rozmów - dodał.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty po południu

Ludzie w domach, zwierzęta na ulicach. W walijskim mieście pojawiły się dzikie kozy

Opustoszałe z powodu koronawirusa ulice jednego z miast w północnej Walii przyciągnęły dzikie kozy. Zwierzęta zeszły z sąsiednich wzgórz.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.